Sesje indywidualne – metodą Neurografiki

Sesje indywidualne – metodą Neurografiki

Sesje indywidualne Coachingu i Mentoringu to spotkania – online i stacjonarne w formule jeden-na-jeden, podczas których cały swój czas, wiedzę i skupienie koncentruję tylko i wyłącznie na Tobie. Podczas sesji wspólnie pracujemy nad rozwiązaniem Twoich problemów oraz planowaniem realizacji Twoich celów i wyzwań z zastosowaniem metody Neurografiki oraz wykorzystując także inne dodatkowe techniki.

Neurografika to rewolucyjna metoda pracy z własną podświadomością, która otwiera drzwi do nowej jakości życia poprzez myśl, energię, kreatywność i wynik.

Czym jest więc Neurografika?

  • Neurografika to psychologiczna metoda XXI wieku, uznawana za najpotężniejszą psychotechnologię na świecie.
  • Neurografika to niezwykle kreatywna metoda przekształcania rzeczywistości wokół siebie. Dzięki Neurografice zwykły marker może stać się nieodłącznym narzędziem w kreowaniu własnego życia.
  • Przez kreowanie obrazów tego, czego pragniemy, nadajemy naszej podświadomości nowy sposób myślenia, umożliwiając zmianę przyszłości, teraźniejszości, a nawet sposobu postrzegania przeszłości.

Dlaczego warto?

  • Zaledwie z kartką i markerem jesteś w stanie przemienić WSZYSTKO! Zarówno negatywne emocje, jak i marzenia, zdrowie czy finanse, mogą znaleźć wyraz na kartce poprzez Neurografikę.
  • Poprzez Neurografikę możesz przeprogramować swoją podświadomość i zmienić swoje życie na lepsze. Zaprojektujesz obrazy swoich pragnień i zobaczysz jak rzeczywistość zaczyna dostosowywać się do Twoich marzeń.
  • Łącząc swoje pragnienia z algorytmami Neurografiki, staniesz się architektem swojego losu. Możesz pozwolić sobie na zmianę przeszłości, teraźniejszości i przyszłości poprzez tworzenie obrazów marzeń za pomocą zwykłego markera.

Jak to działa?

  • Dzięki Neurografice kreujesz nową sieć neuronalną. W tym celu można wykorzystać kilkanaście algorytmów, które pozwalają na przeprogramowanie podświadomości według Twoich własnych potrzeb.
  • Jeśli chcesz pozbyć się choroby? Czy zwiększyć swój potencjał finansowy? Poprawić swoje relacje czy dokonać transformacji w swoim życiu, jest to możliwe dzięki Neurografice!
  • Rysując Neurografikę, nie zmieniasz faktycznych wydarzeń, ale zmieniasz swoje nastawienie do nich. To pozwala na złagodzenie i harmonizację emocji oraz energii, które wcześniej pochłaniały dużo zasobów. Ogólnie rzecz biorąc, Neurografika pomaga w pracy nad nastrojem i postawami, które mają wpływ na wszystkie aspekty życia, włącznie z realizacją marzeń.
  • Tworzenie Neurografiki sprawia, że czujesz się bardziej ożywiona i pobudzona. Dlaczego? Twój mózg zaczyna pracować w oparciu o nowe wzorce, co pomaga pozbyć się złych nastrojów, chorób, utraty energii i braku motywacji.