O mnie

Nazywam się Weronika Kulikowska i jestem założycielką gabinetu terapeutycznego WERSIMAR.

Witaj w moim świecie transformacji i rozwoju osobistego, gdzie stawiamy na holistyczne podejście do Twojego dobrostanu oraz rozwijamy Twoje potencjały w oparciu o najnowocześniejsze metody terapeutyczne i coachingowe.

Kim jestem?

 • Z wykształcenia jestem pedagogiem wczesnoszkolnym specjalizującym się w terapii pedagogicznej oraz oligofrenopedagogiem. Posiadam certyfikaty m.in. terapeuty integracji sensorycznej, integracji bilateralnej, metody Johansena IAS, Neuroflow ATS, STW® oraz EEG Biofeedback. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Integracji Sensorycznej (PSTIS). Jestem także instruktorem Metody Bilateralnej Integracji – Program Szkolny.
  Z pasji do wykonywanego zawodu oraz potrzeby kompleksowej opieki i rewalidacji dzieci, założyłam gabinet terapeutyczny o szerokim zakresie metod pomocy terapeutycznej i coachingowej.
 • Jestem pasjonatką kreatywnej neurorozwojowej zabawy oraz przewodniczką transformacji w rozwoju osobistym. Od ponad 17 lat poszerzam swoje umiejętności w dziedzinie różnych form terapii, specjalizując się w usprawnianiu funkcji poznawczych i zmysłowych.
 • Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców i miłośniczką tańca. Moje doświadczenie i zaangażowanie w ciągły rozwój sprawiają, że jestem skutecznym i empatycznym terapeutą, gotowym pomóc każdemu dziecku i dorosłemu w przezwyciężaniu trudności i wspieraniu jego rozwoju.

 

WhatsApp Image 2024-03-19 at 23.57.19

Zapraszam Cię do mojego gabinetu terapeutycznego, gdzie od wielu lat pomagam klientom w osiągnięciu ich celów życiowych i osobistych.

Co oferuję?

 1. Terapie Indywidualne:
  Oferuję spotkania indywidualne, w trakcie których wykorzystuję różnorodne techniki terapeutyczne, takie jak Terapia Integracji Sensorycznej, Treningi Słuchowe, czy Terapia EEG Biofeedback. Dzięki temu możemy wspólnie pracować nad poprawą funkcji poznawczych, zmysłowych oraz integracją sensoryczną, umożliwiając Ci osiągnięcie pełni potencjału.
 2. Coaching z zastosowaniem Neurografiki:
  W ramach spotkań indywidualnych oraz warsztatów grupowych, korzystając z metody Neurografiki, pomagam w budowaniu lepszego zrozumienia i relacji: z własnym dzieckiem i z samym sobą, oraz poprawę jakości własnego życia, dążenia do szczęścia, obfitości i samorealizacji. Oferuję wsparcie w odnalezieniu nowych pomysłów oraz odzyskaniu energii życiowej.
 3. Szkolenia:
  Dla pedagogów, psychologów i terapeutów oferuję szkolenia z zakresu Programu Szkolnego Bilateralnej Integracji, pozwalające na poszerzenie umiejętności i wzbogacenie praktyki terapeutycznej.

Pracuję zarówno jako terapeuta m.in. metodą integracji sensorycznej, bilateralnej czy stosując treningi słuchowe lub wzrokowe, ale także  jako coach wykorzystując metodę NeuroGrafiki, pomagając wszystkim, którzy pragną odmienić swoje życie dzięki tej wspaniałej metodzie.

Cieszę się, że mogę dzielić się moim wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym, a niezależnie wspierać Cię we wszystkich obszarach Twojego rozwoju osobistego.
Razem możemy osiągnąć niesamowite rezultaty!