Sesja coachingowa metodą Neurografiki była dla mnie niezwykle inspirująca i pomocna. Dzięki jej wsparciu udało mi się rozwiązać wiele trudności oraz lepiej zrozumieć swoje cele i potrzeby. Trener świetnie potrafił dopasować techniki wizualizacyjne do moich potrzeb, co pozwoliło mi efektywnie pracować nad własnym rozwojem. Gorąco polecam tego typu sesje wszystkim, którzy chcą odnaleźć w sobie nowe siły i potencjał!

Magda Wójcicka

 

Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii Integracji Sensorycznej mojego syna prowadzonej przez panią Weronikę. Moje dziecko znacząco poprawiło swoje umiejętności sensoryczne i radzi sobie teraz znacznie lepiej w codziennych sytuacjach. Pani Weronika okazała się nie tylko profesjonalistką w swojej dziedzinie, ale także osobą ciepłą i empatyczną, co bardzo pomogło mojemu synowi w procesie terapeutycznym. Polecam jej usługi z czystym sumieniem każdemu rodzicowi, który poszukuje skutecznej terapii dla swojego dziecka.

Mama Filipa

 

Jestem bardzo zadowolony z efektów terapii słuchowej metodą Neuroflow, którą mój syn odbył w gabinecie terapeutycznym Wersimar. Dzięki treningowi met Neuroflow, widzę znaczną poprawę w jego uwadze słuchowej, pamięci, koncentracji oraz umiejętnościach językowych.
Terapia ta okazała się niezwykle skuteczna i pomocna dla mojego dziecka. Zauważyłem, że stał się bardziej skoncentrowany, pewny siebie i lepiej radzi sobie w szkole. Polecam tę formę terapii każdemu rodzicowi, który chce pomóc swojemu dziecku w rozwoju umiejętności słuchowych i językowych.
Polecam gabinet Wersimar, za ich profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie w pracę z moim synem. Widzę pozytywne zmiany w jego rozwoju i jestem pewien, że terapia ta miała ogromny wpływ na jego rozwój.

Tomasz tata Franka

 

Jestem niesamowicie zadowolona z efektów sensomotorycznej terapii wzroku, jakiej poddałem mojego syna z autyzmem. Dzięki regularnym sesjom terapeutycznym zauważyłem ogromną poprawę w jego funkcjach wzrokowych. Syn zaczął zyskał większą sprawność w śledzeniu ruchomych obiektów, utrzymywać kontakt wzrokowy. Jednym z największych sukcesów jest to, że mój syn zaczął interesować się tekstem czytanym. Zauważyłam, że znacznie poprawiła się jego zdolność do czytania i rozumienia tekstu, co mnie bardzo ucieszyło. Terapia pomogła mu również w skupieniu uwagi i lepszym radzeniu sobie z bodźcami wizualnymi.
Gorąco polecam sensomotoryczną terapię wzroku innym rodzicom dzieci z zaburzeniami funkcji wzrokowych. Widzę jak ogromna różnicę ta forma terapii zrobiła w życiu mojego syna i nie mogę wystarczająco podkreślić, jak ważne jest to wsparcie dla rozwoju dziecka z autyzmem. Serdecznie zachęcam do skorzystania z tej formy terapii!

Ania mama Ksawerego